Kontakt

Välkommen att kontakta oss på växeln så kopplar vi dig vidare till rätt person!

Växel

Vet du inte vem du ska kontakta? Ring växeln så kopplar vi dig till rätt person! Vi finns tillgängliga mellan kl. 7-16.

Hanna Nordin

Växel
020-10 41 10 kontoret@buskhaga.com

Värmlands län

Områdena som inkluderas är: Karlstad, Hammarö, Forshaga, Kil, Grums, Molkom, Väse samt Säffle och Åmål.

Linn Fallström

Sälj- och schemakoordinator
020-10 41 10 linn@buskhaga.com

Sofia Lindholm

Områdeschef
070-828 98 77 sofia@buskhaga.com

Sunne och Arvika

Vi finns också i kringområden runt Sunne och Arvika.

Sandra Bäckström

Områdeschef och försäljning, Sunne
072-206 22 89 sandra@buskhaga.com

Susanne Rönning

Områdeschef och försäljning, Arvika
073-050 79 08 susanne.r@buskhaga.com

Örebro län, Kristinehamn och Västerås

Områdena som inkluderas är: Kristinehamn, Karlskoga, Degerfors, Örebro, Nora samt Västerås och Eskilstuna

Agneta Alm

Områdeschef
072-0908384 agneta@buskhaga.com

Katrine Gustavsson

Sälj- och schemakoordinator
070-365 96 83 katrine@buskhaga.com

Trestadsområdet

Vi finns i Trollhättan, Uddevalla och Vänersborg samt i kringområden runt dessa.

Hanna Nordin

Växel
020-10 41 10 kontoret@buskhaga.com

Ledning

Linda Torving

Verksamhetschef
020- 10 41 12 linda@buskhaga.com

Mattias Holmgren

Ägare/ekonomi
070-408 87 29 mattias@buskhaga.com

Malin Holmgren

Ägare
malin@buskhaga.com