Kontakt

Välkommen att kontakta oss på växeln så kopplar vi dig vidare till rätt person!

Växel

Vet du inte vem du ska kontakta? Ring växeln så kopplar vi dig till rätt person! Vi finns tillgängliga mellan kl. 7-12 och 13-16.

Hanna Nordin

Växel
020-10 41 10 kontoret@buskhaga.com

Värmlands län

Områdena som inkluderas är: Karlstad, Hammarö, Forshaga, Kil, Grums, Molkom med omnejd

Linn Fallström

Sälj- och schemakoordinator
020-10 41 10 linn@buskhaga.com

Jonna Johannesson

Kvalitetsansvarig
020-10 41 10 kontoret@buskhaga.com

Sandra Eriksson

Arbetsledare
020-10 41 10 kontoret@buskhaga.com

Arvika och Sunne

Vi finns också i kringområden runt Arvika och Sunne

Susanne Petrén

Områdeschef och försäljning, Arvika
073-050 79 08 susanne.r@buskhaga.com

Ida Lövstrand

Arbetsledare och försäljning, Sunne
072-206 22 89 ida@buskhaga.com

Örebro län

Områdena som inkluderas är: Örebro, Kumla, Lindesberg, Nora med omnejd

Agneta Alm

Områdeschef
072-090 83 84 agneta@buskhaga.com

Katrine Ångh

Sälj- och schemakoordinator
070-365 96 83 katrine@buskhaga.com

Aina Irina Buholth

Arbetsledare
072-090 83 84 agneta@buskhaga.com

Petra Granström

Kvalitetsansvarig arbetsledare
072- 090 84 01 petra@buskhaga.com

Karlskoga

Områdena som inkluderas är: Karlskoga, Kristinehamn, Degerfors med omnejd

Pia Gustavsson

Platschef
070- 350 22 83 pia@buskhaga.com

Västerås och Eskilstuna

Daniella Johansson

Platschef
020-056 46 20 daniella@buskhaga.com

Säffle och Åmål

Marie Sundin

Platschef
072-090 83 85 marie@buskhaga.com

Trestadsområdet

Vi finns i Trollhättan, Uddevalla och Vänersborg samt i kringområden runt dessa.

Pia Andersson

Platschef
072-080 70 79 pia.a@buskhaga.com

Skövde, Lidköping

Vi finns i hela Skaraborgsområdet

Lisa Johansson

Platschef
076-669 73 30 lisa@buskhaga.com

Etableringsansvarig

Sofia Lindholm

Etableringsansvarig
070- 82 89 877 sofia@buskhaga.com

Ledning

Mattias Holmgren

Ägare/Grundare ekonomi
070-408 87 29 mattias@buskhaga.com