Kontakt

Välkommen att kontakta oss på växeln så kopplar vi dig vidare till rätt person!

Växel

Vet du inte vem du ska kontakta? Ring växeln så kopplar vi dig till rätt person! Vi finns tillgängliga mellan kl. 7-16.

Hanna Nordin

Växel
073-535 59 12 kontoret@buskhaga.com

Värmlands län

Områdena som inkluderas är: Karlstad, Hammarö, Forshaga, Kil, Grums, Molkom, Väse samt Säffle och Åmål.

Linn Fallström

Sälj- och verksamhetskoordinator
073-535 59 12 (kontorsnumret) linn@buskhaga.com

Sofia Lindholm

Områdeschef
070-828 98 77 sofia@buskhaga.com

Sunne och Arvika

Vi finns också i kringområden runt Sunne och Arvika.

Sandra Bäckström

Platschef och försäljning, Sunne
072-206 22 89 sandra@buskhaga.com

Susanne Rönning

Platschef och försäljning, Arvika
073-050 79 08 susanne.r@buskhaga.com

Örebro län + Kristinehamn

Områdena som inkluderas är: Kristinehamn, Karlskoga, Degerfors, Örebro, Nora med mera i länet.

Katrine Gustavsson

Platschef
070-365 96 83 katrine@buskhaga.com

Trestadsområdet

Vi finns i Trollhättan, Uddevalla och Vänersborg samt i kringområden runt dessa.

Hanna Nordin

Växel
073-535 59 12 kontoret@buskhaga.com

Västerås, Eskilstuna och kringområden

Vi finns också i kringområden runt Västerås och Eskilstuna.

Daniella Nässlander

Områdesansvarig
072-090 83 84 daniella@buskhaga.com

Ledning

Linda Torving

Verksamhetschef
072-402 10 93 linda@buskhaga.com

Mattias Holmgren

Ägare/ekonomi
070-408 87 29 mattias@buskhaga.com

Malin Holmgren

Ägare
malin@buskhaga.com