Kontakt

Välkommen att kontakta oss på växeln så kopplar vi dig vidare till rätt person!

Växel

Vet du inte vem du ska kontakta? Ring växeln så kopplar vi dig till rätt person! Vi finns tillgängliga mellan kl. 7-16.

Hanna Nordin

Växel
020-10 41 10 kontoret@buskhaga.com

Värmlands län

Områdena som inkluderas är: Karlstad, Hammarö, Forshaga, Kil, Grums, Molkom samt Säffle och Åmål

Linn Fallström

Sälj- och schemakoordinator
020-10 41 10 linn@buskhaga.com

Sofia Lindholm

Områdeschef
070-828 98 77 sofia@buskhaga.com

Jane Åsén

Kvalitetsansvarig
072-206 98 57 kvalitet@buskhaga.com

Jonna Johannesson

Arbetsledare
020-10 41 10 kontoret@buskhaga.com

Sandra Eriksson

Arbetsledare
020-10 41 10 kontoret@buskhaga.com

Marie Wolgast

Arbetsledare
020-10 41 10 kontoret@buskhaga.com

Arvika och Sunne

Vi finns också i kringområden runt Arvika och Sunne

Susanne Rönning

Områdeschef och försäljning, Arvika
073-050 79 08 susanne.r@buskhaga.com

Ida Lövstrand

Arbetsledare och försäljning, Sunne
072-206 22 89 ida@buskhaga.com

Örebro län, Kristinehamn

Områdena som inkluderas är: Kristinehamn, Karlskoga, Degerfors, Örebro, Nora

Agneta Alm

Områdeschef
072-090 83 84 agneta@buskhaga.com

Katrine Gustavsson

Sälj- och schemakoordinator
070-365 96 83 katrine@buskhaga.com

Aina Irina Buholth

Arbetsledare
072-090 83 84 agneta@buskhaga.com

Pia Gustavsson

Arbetsledare
070- 350 22 83 pia@buskhaga.com

Petra Granström

Kvalitetsansvarig arbetsledare
072- 090 84 01 petra@buskhaga.com

Västerås och Eskilstuna

Daniella Johansson

Platschef
072-0807058 daniella@buskhaga.com

Trestadsområdet

Vi finns i Trollhättan, Uddevalla och Vänersborg samt i kringområden runt dessa.

Julia Persson

Arbetsledare
072-080 70 79 julia@buskhaga.com

Ledning

Linda Torving

Verksamhetschef
020- 10 41 12 linda@buskhaga.com

Mattias Holmgren

Ägare/ekonomi
070-408 87 29 mattias@buskhaga.com